Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Bilety w Nowym Jorku

Witamy w serwisie NowyJorkBilety.pl. Jest on przeznaczony dla osób, zainteresowanych biletami na atrakcje, zwiedzanie i imprezy w Nowym Jorku. Tutaj można łatwo, szybko i bezpieczne nabyć bilety na lot helikopterem nad Manhattanem, zwiedzanie Statuy Wolności, wyspy Ellis i Empire State Building. Dzięki nam będziesz mógł zachwycić się wspaniałą muzyką gospel w Harlemie, poznać ciekawe miejsca z ulubionych filmów i seriali, spojrzeć na Wielkie Jabłko oczami dziewcząt z Seksu w wielkim mieście albo wyruszyć w rejs po rzece Hudson. U nas kupisz bilety na najciekawsze atrakcje online bez wychodzenia z domu!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Informacje o miejscu

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Nowy Jork: dzielony transfer lotniskowy

3.9 (140)
Od PLN 86

U nas znajdziesz bilety na przejazd minibusem z nowojorskich lotnisk JFK, Newark i La Guardia na Manhattan. Rezerwuj już teraz!

Ważne informacje

Nasze transfery lotniskowe są tanie, punktualne i bezpieczne. Oferujemy przejazd z nowojorskich lotnisk na Manhattan i z powrotem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Działamy nawet w godzinach szczytu, kiedy na lotniska przylatuje najwięcej samolotów i trudno znaleźć miejsca w taksówkach!

Czego mogę się spodziewać?

Skorzystaj z szybkich transferów lotniskowych między JFK, Newark i LaGuardia a Manhattanem. Jeżeli Twój hotel znajduje się na Manhattanie między Battery Park i 125th Street, zawieziemy Cię wprost do niego lub odbierzemy Cię spod jego drzwi!

Nasze przejazdy są wygodne i tańsze niż tradycyjna taksówka!

Uwaga!

* Po przybyciu na lotnisko należy przedstawić kopię vouchera (który otrzymasz drogą mailową po dokonaniu rezerwacji) w biurze ,,Ground Transportation Desk". Tu zostaną Ci przekazane wszelkie informacje na temat Twojego transferu do miasta.
* Jeśli kupiłeś bilet na przejazd z Manhattanu na lotnisko, skontaktuj się telefonicznie z naszym agentem na 2-3 dni przed planowaną datą podróży (numer telefonu znajdziesz na swoim voucherze)!
* Usługa transferu obejmuje hotele położone na wyspie Manhattan między Battery Park i 125th Street!
* Każda osoba może zabrać ze sobą jedną walizkę i jeden mały bagaż!
* Pamiętaj, by korzystać wyłącznie z minibusów, które są wyraźnie oznaczone logiem GO AIRLINK NYC.

Godziny otwarcia

Przejazdy odbywają się 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Bestseller

Wydrukuj bilet

Wskazówki

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.