Ticmate
Bilety na wycieczki i atrakcje na całym świecie
Jesteśmy obecni w 130 krajach na 6 kontynentach

Informacje o NowyJorkBilety.pl

Serwis NowyJorkBilety.pl należy do szwedzkiej firmy z siedzibami w Szwecji, Kopenhadze, Barcelonie oraz z centrum obsługi telefonicznej w Londynie. Na stronie NowyJorkBilety.pl znajdują się informacje na temat atrakcji, imprez i wycieczek w Nowym Jorku. Możesz tu również dokonać rezerwacji biletów. Dzięki licznym kontaktom jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom niezwykle atrakcyjne ceny. Dotyczy to również imprez, które są sprzedawane lokalnie w Nowym Jorku. Gwarantujemy Ci możliwość dokonania szybkich i bezpiecznych zakupów. Zrobimy, co w naszej mocy, aby uczynić Twój pobyt w Nowym Jorku niezapomnianym.

Biznes i pasja

Musicale, koncerty i różnego rodzaju imprezy to prawdziwa pasja Marcusa Moeschlina, czyli człowieka, który stoi za NowyJorkBilety.pl. Już jako 18-letni chłopak organizował on wycieczki na koncerty rockowe, odbywające się w Szwecji. Jego kariera skupiała się zawsze na oferowaniu ludziom wspaniałych imprez, zagranicznych wycieczek oraz spektakli w konkurencyjnych cenach. Miało to miejsce już w czasach, gdy prowadził w Szwecji firmę Box Office. Marcus należy do garstki pionierów cyfrowego biznesu związanego ze sprzedażą biletów na imprezy. Już w latach 90. pomagał stworzyć Global Tickets, wyjątkową sieć, dzięki której 22 kraje mogły handlować między sobą elektronicznie biletami na międzynarodowe imprezy. Należy wspomnieć, że w 1990 r. jego konkurenci nadal używali wyłącznie faksu i telefonu. W 1992 r. Global Tickets otrzymał Nagrodę Królowej za najlepszy pomysł na rozwiązanie eksportowe i za pionierskie rozwiązania. W duńskim biurze w Kopenhadze pracuje Kim Harbers. Kim, podobnie jak Marcus, pasjonuje się międzynarodowymi imprezami, w szczególności musicalami i wydarzeniami sportowymi. Jego kariera w branży sprzedaży biletów rozpoczęła się w 1996 r., gdy rozpoczął współpracę z ARTE Udland, czyli jedną z firm, należących do sieci Global Tickets. Kim pracował przez wiele lat jako menadżer firmy i był odpowiedzialny za rynek duński oraz obszar krajów nordyckich. Serwis NowyJorkBilety.pl zbudowany został zatem na kanwie wielu lat doświadczeń. Dzisiaj mamy biura w Szwecji, Danii oraz telefoniczne centrum obsługi w Londynie.

NowyJorkBilety.pl należy do firmy Ticmate

Główna firma Marcusa Moeschlina Ticmate istnieje dopiero od 2006 roku, ale z każdym rokiem osiąga coraz lepsze wyniki. Celem twórców Ticmate jest stworzenie wiodącej europejskiej platformy sprzedaży biletów na imprezy międzynarodowe, atrakcje i wycieczki. Częścią powyższej strategii jest stworzenie pierwszego serwisu internetowego firmy, dedykowanego musicalom: LondonMusikaler.se. Teraz strona prowadzona jest w 17 różnych językach w ponad 17 krajach. Klienci w Polsce mogą skorzystać z serwisu MusicaleLondyn.pl. Celem twórców NowyJorkBilety.pl jest także stworzenie 12 wersji językowych serwisu oraz pozyskanie klientów z ponad 40 krajów. W latach 2009-2011 firma Ticmate uruchomiła strony poświęcone sprzedaży biletów na mecze piłkarskie w Wielkiej Brytanii i Hiszpanii, w tym PilkaLondyn.pl, PilkaBarcelona.pl, a także niezwykle popularny serwis LondonTickets.pl. Ticmate jest też właścicielem serwisu ParyzBilety.pl dzięki któremu można zarezerwować bilety na imprezy, zwiedzanie i transport. W zarządzie firmy obok dyrektora generalnego zasiadają też Ole Oftedal i Jan Friedman. Oftedal i Friedman mają bogate doświadczenie zarówno w zarządzaniu firmą, jak i w pracy na różnych stanowiskach.