Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Informacje o miejscu

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

-20%
Madame Tussauds w Nowym Jorku

4.2 (10)
Od 138 PLN

Wybierz się do słynnego salonu figur woskowych Madame Tussauds w Nowym Jorku. Pozwól sobie na odrobinę fantazji i wyobraź sobie, że bierzesz udział w swoich ulubionych musicalach, takich jak „Cats” i „Phantom of the Opera”. Zarezerwuj bilety z wyprzedzeniem, uzyskaj dostęp do wszystkich wystaw i zrób zdjęcia ze swoimi ulubionymi gwiazdami.

Ważne informacje

- Odwiedź Madame Tussauds w Nowym Jorku
- Skorzystaj z elastycznych biletów, ważnych przez 1 miesiąc
- Poczuj się jak gwiazda broadwayowskich musicali
- Zobacz ponad 100 realistycznych figur woskowych
- Wybierz jedną z trzech opcji biletów

Czego mogę się spodziewać?

Nowy Jork to miasto pełne atrakcji, w którym nie sposób się nudzić. Są tam jednak takie miejsca, których nie wypada pominąć – należy do nich słynny salon figur woskowych Madame Tussauds. Możesz tu zrobić sobie zdjęcia z ponad 100 fascynującymi postaciami historycznymi, gwiazdami, politykami i nie tylko.

Podziwiaj najnowszą atrakcję, jaką jest labirynt luster. Spacerując po nim, zanurzysz się w fascynującym świecie musicali Andrew Lloyda Webbera. Wejdź na scenę, aby wystąpić z Grizabellą z „Cats”, zaśpiewaj z Upiorem z  „Phantom of the Opera” i stań się częścią wielu innych niezapomnianych scen z Twoich ulubionych musicali broadwayowskich.

Poczuj w pełni atmosferę Nowego Jorku: stań obok Marilyn Monroe i zagraj wraz z nią w klasycznej nowojorskiej scenie, zadzwoń dzwonkiem na Giełdzie Papierów Wartościowych i zadumaj się nad przeszłością przy Memoriale 11 Września. Przejdź się po Central Parku, usiądź za kierownicą prawdziwej nowojorskiej taksówki i skorzystaj z jedynej w swoim rodzaju okazji, aby zrobić sobie zdjęcie w koronie Statuy Wolności.

Wybierz jedną z trzech dostępnych opcji: bilet wstępu, bilet wstępu +1 i bilet wstępu +2. Dwa ostatnie warianty zawierają dodatkowe atrakcje, w tym możliwość obejrzenia seansu „Marvel SuperHeroes 4D” z nowoczesnymi efektami specjalnymi, takimi jak wiatr, śnieg, mgła, zapach czy dźwięk przestrzenny. Zobacz ekscytujące filmy, które zachwycą całą rodzinę!

Jak to działa?

W jaki sposób otrzymam bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny mailem. Wydrukuj go i przynieś ze sobą do Madame Tussauds. 

Aby odebrać oryginalny bilet wstępu do Madame Tussauds, musisz mieć przy sobie bilet elektroniczny od Ticmate oraz dowód tożsamości ze zdjęciem. Imię i nazwisko na bilecie musi się zgadzać z danymi w dowodzie tożsamości.

Jak długo jest ważny mój bilet?
Twój bilet jest ważny przez 1 miesiąc od wybranej przez Ciebie daty.

Kategorie biletów

Dla dorosłych (13+)
Dla dzieci (3-12)
Dla niemowląt (0-2): Bez opłat

Godziny otwarcia

Codziennie w godz. 9:00-20:00.

Zarezerwuj

pon, 27 maj 2024

Bilety podlegające zwrotowi Bilety podlegające zwrotowi
Bilety podlegają zwrotowi z 48-godzinnym wyprzedzeniem. W niektórych przypadkach może zostać naliczona opłata za anulowanie rezerwacji w wysokości 20%.

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Co jest zawarte w cenie?

Wybierz jedną z trzech dostępnych opcji biletów:

Bilet wstępu to opcja standardowa z możliwością skorzystania z wejścia dla VIP-ów. Wariant ten zawiera wstęp na wszystkie wystawy oraz dostęp do atrakcji „Madame Tussauds New York Presents Broadway!”. Bilet jest ważny przez 1 miesiąc.

Bilet wstępu +1 zawiera wszystko to, co standardowy bilet wstępu plus seans „Marvel 4D Cinema and Experience”.

Bilet wstępu +2 zawiera wszystko to, co standardowy bilet wstępu plus seans „Marvel 4D Cinema and Experience” oraz „Mission: Undead - 7D Dark Ride Experience”.

Wskazówki

Madame Tussauds w Nowym Jorku

Adres
234 W 42nd St Nowy Jork, NY 10036

×

Pomoc w języku angielskim

22 397 91 68 22 397 91 68

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.