Szukaj

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Central Park Movie Sites

Od PLN 131
Odwiedź słynny Central Park w Nowym Jorku i zobacz wszystkie najlepsze miejsca ze scen filmowych! Bilety na Central Park Movie Sites tutaj!

Odbądź odprężającą pieszą wycieczkę przez piękny Central Park, najsłynniejsze nowojorskie tło filmowe.

Przewodnik poprowadzi Cię przez ponad 40 miejsc filmowych w Parku. Daj się zaskoczyć ilością znanych filmów, które zostały tutaj nakręcone! Odwiedź boathouse z Kiedy Harry poznał Sally, zrób zdjęcia w Tavern on the Green z Pogromców Duchów. Możesz także karmić gołębie jak Macaulay Culkin w Kevin sam w Nowym Jorku i zrobić sobie przerwę nad wodą przy Bethesda Fountain, wykorzystanej w Okupie i Szczęśliwym dniu.

Dowiesz się, dlaczego na przestrzeni lat ten Park stał się sceną tak wielu filmów. Nawet jeśli będziesz mieć już dość filmowych miejsc, jest to doskonały sposób na poznawanie historycznego Central Parku z przewodnikiem. Zaprojektowany przez znanego architekta krajobrazu Fredericka Law Olmsteda w 1850 roku, Central Park zawsze będzie zadziwiał filmowców i obserwatorów z całego świata.

Wyjazdy: Piątki i soboty o 12:00pm (marzec - listopad)

Miejsce wyjścia: Wejście metra przy 5 Avenue (po stronie północnej 59 Street między 5 i 6 Ave.) Poszukaj przewodnika z niebieskim parasolem.

Czas trwania: Około 2 godzin

Ważne:
- Bilety zostaną wysłane na adres e-mail natychmiast po zakończeniu rezerwacji i zatwierdzeniu płatności
- Wyruszamy sprzed wejścia metra przy 5 Avenue (po stronie północnej 59 Street między 5 i 6 Ave.) Poszukaj przewodnika z niebieskim parasolem
- Prosimy stawić się na miejscu 15 minut przed wyjściem!
- Bilety są ważne tylko wybranego dnia!
- Za dzieci uważa się osoby w wieku między 6 a 9 lat. Dzieci w wieku powyżej 10 lat uważa się za osoby dorosłe

Godziny otwarcia

Czwartek, piątek, sobotę i niedzielę o godzinie 12.00 (marzec-kwiecień). Każdego dnia o godzinie 12.00 (od maja do września). Wtorek, czwartek, piątek, sobotę i niedzielę o godzinie 12.00 (październik-grudzień).

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Przewodnik

Czas trwania: 2 godz.

Wskazówki

Central Park Movie Sites

×