Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 milionów sprzedanych biletów

Zwiedzanie Broadway'u z Disney'em

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

EXCLUSIVE Disney on Broadway

Od 305 PLN

Wybierz się na wyjątkową wycieczkę z przewodnikiem z Broadway Insiders! Weź udział w niezapomnianej wyprawie do New Amsterdam Theatre, zobacz Disney's Prop Studio i podziwiaj oryginalne rekwizyty, kostiumy i scenografie, które tworzą bajkowy świat Disney Theatrical.

Ważne informacje

- Ciesz się 1,5-godzinną wycieczką po Broadwayu z przewodnikiem 
- Podziwiaj czar broadwayowskich inscenizacji
- Weź udział w specjalnej wycieczce z przewodnikiem i poczuj magię Disney'a w Teatrze New Amsterdam 
- Odwiedź studio kostiumów i rekwizytów w New Amsterdam Theatre
- Skorzystaj z audioprzewodnika

Czego mogę się spodziewać?

Poczuj magię Disney'a w trakcie wycieczki z Broadway Insider
W trakcie godzinnego zwiedzania dowiesz się więcej o historii tego wspaniałego budynku. Będziesz miał sporo czasu, aby odwiedzić pierwsze piętro i balkon oraz aby podziwiać rozległą scenę. W tym czasie przewodnik opowie Ci o sekretach takich produkcji, jak Beauty & The Beast, Mary Poppins, Aladdin i The Lion King. Usłyszysz o ciekawych historiach zza kulis i poznasz przesądy artystów z Broadwayu. Nie zabraknie kilku opowieści o duchach!

Druga część wycieczki jest zdecydowanie najciekawsza. Odwiedzisz Prop Studio, w którym znajdziesz niezliczone skarby oraz zapoznasz się z oryginalnymi rekwizytami, kostiumami i scenografiami z uwielbianych musicali Disneya, wystawianych na Broadwayu.

Ogromna część wycieczki traktuje o produkcjach Disney'a - możesz zobaczyć zarówno nagrania z występów, jak i dowiedzieć się wielu interesujących faktów na ich temat. Nie poprzestaniemy jednak tylko na tym!

Przed wizytą w New Amsterdam zaprosimy Cię do udziału w zwiedzaniu Broadwayu z przewodnikiem, abyś w pełni zrozumiał jego fenomen. Zatrzymasz się w teatrach, których legendarne spektakle cieszą się międzynarodową popularnością.

Dowiesz się również o zaskakujących korzeniach Times Square i usłyszysz niesamowitą opowieść o dzielnicy teatrów w Nowym Jorku. Przekonasz się również, jak wielką rolę odegrał Disney w odmianie losów słynnej dzielnicy czerwonych latarni.

Przewodnik Broadway Insider zapozna Cię z najpopularniejszymi miejscami spotkań aktorów i opowie o najważniejszych teatrach, skupiając się zarówno na perspektywie historycznej, jak również teatralnej i muzycznej.

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji wyślemy Ci Twój bilet bezpośrednio na adres e-mail. Wydrukuj go i zabierz ze sobą na wycieczkę.

W którym miejscu rozpoczyna się zwiedzanie?
Wycieczka rozpoczyna się w Battery Park. Prosimy o przybycie 15 minut przed rozpoczęciem zwiedzania.

W którym miejscu kończy się zwiedzanie?
Wycieczka kończy się w Muzeum Pamięci Ataków z 11 września.

Jak długo trwa zwiedzanie?
Wycieczka trwa 1,5 godziny.

Uwaga!

- Ze względu na trwającą budowę i przygotowania New Amsterdam Theatre do premiery broadwayowskiej inscenizacji Frozen, od listopada 2016 do stycznia 2017 dostęp do studia kostiumów zostanie zastąpiony wyjątkową opcją wstępu za kulisy. Goście broadwayowskich teatrów nie mieli tej możliwości od dziesięcioleci, zaś publiczność New Amsterdam nie miała wstępu za kulisy od niemal wieku! Pomiędzy styczniem 2017 r. a lipcem 2018 r. zwiedzający będą mogli znów podziwiać kostiumy i rekwizyty.

Kategorie biletów

Are there children's tickets?
Yes, children's tickets are available for children between age 4-12. Children under age 4 are free when accompanied by a paying adult.

Czy ta oferta jest dla mnie odpowiednia?

Czy są dostępne bilety dla dzieci?
Tak, oferujemy bilety dla dzieci w wieku 4-12 lat. Dzieci poniżej 4. roku życia zwiedzają bezpłatnie w towarzystwie płacącego dorosłego.

Godziny otwarcia

Zwiedzanie rozpoczyna się w poniedziałki, piątki i soboty o godz. 10:00.

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Oszczędzaj czas - omiń kolejkę

Czas trwania: 2 godz.

Wskazówki

Zwiedzanie Broadway'u z Disney'em

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.