Piedestał Statuy Wolności, Ellis Island i Muzeum 11 września.

5.0 (1)
Od 505 PLN

Zobacz dwie najsłynniejsze atrakcje w Nowym Jorku podczas tej niesamowitej i pełnej wrażeń wycieczki. Zadbaliśmy o wszystkie szczegóły - od organizacji biletów na prom na Liberty Island po bilety wstępu do Statuy Wolności i do Muzeum Pamięci Ataków z 11 września. Dzięki nam będziesz mógł skupić się na zwiedzaniu i nie będziesz musiał się o nic martwić!

Ważne informacje

- Zapraszamy na kompleksową wycieczkę z przewodnikiem po dolnym Manhattanie
- Oferujemy dwie wycieczki w jednej - oszczędzaj pieniądze!
- Zobacz Statuę Wolności, która znajduje się na Liberty Island
- Skorzystaj z dostępu do piedestału* i podziwiaj posąg z bliska 
- Zapraszamy na wycieczkę z przewodnikiem po byłym centrum imigracyjnym na Ellis Island
- Dowiedz się więcej o atakach z 11 września
- Odwiedź Strefę Zero z lokalnym przewodnikiem
- Zwiedzaj Muzeum Pamięci Ataków z 11 września na własną rękę
- Oferujemy niewielkie grupy, liczące maksymalnie 20 osób

Czego mogę się spodziewać?

Zobacz najciekawsze miejsca dolnym Manhattanie
Odwiedź dwa najpopularniejsze miejsca w Nowym Jorku: Statuę Wolności i Memoriał 9/11.

Wycieczka rozpoczyna się wcześnie rano w Battery Park. Dzięki opcji priorytetowego wstępu wejdziesz na pokład jednej z pierwszych łodzi, płynącej w kierunku Liberty Island. Po przybyciu na miejsce rozpoczniesz zwiedzanie wyspy z przewodnikiem i udasz się do Statuy Wolności. Podczas wycieczki będziesz miał specjalny dostęp do piedestału, dzięki czemu będziesz mógł podziwiać posąg z bliska.

Po powrocie na pokład statku udasz się na Ellis Island. Twój przewodnik zapozna Cię z eksponatami, znajdującymi się w tutejszym muzeum, a także odpowie na wszelkie pytania. Tutaj dobiegnie końca pierwsza część wyprawy. Przed kolejnym etapem podróży po dolnym Manhattanie przewidywana jest ok. 2-2,5-godzinna przerwa.

Wejdź na pokład promu, płynącego w kierunku Battery Park (jest to wliczone w cenę wycieczki).  Zjedz obiad w drodze na miejsce spotkania przed popołudniową wyprawą do miejsc związanych z atakami z 11 września.
Podczas zwiedzania towarzyszyć Ci będzie doświadczony lokalny przewodnik, który opowie Ci poruszające historie, związane z odwiedzanymi miejscami. Dowiesz się o faktach, których trudno szukać na afiszach i w przewodnikach.

Wycieczka rozpocznie się jednak nie przy samym Memoriale 9/11, ale w kaplicy Św. Pawła. To tutaj ludzie gromadzili się po ataku, aby czekać na wieści o swoich bliskich, oddawać się żałobie, modlić się lub oferować wsparcie poszkodowanym. Ściany tutaj są wciąż pokryte wzruszającymi pamiątkami, przypominającymi odwiedzającym, że ataki z 11 września nie były jedynie globalnym politycznym wydarzeniem, ale wielką osobistą tragedią dla tysięcy nowojorczyków.

W trakcie ostatniej części wycieczki zwiedzisz Muzeum Pamięci Ataków z 11 września. Zobaczysz  ocalone z ataku artefakty i poznasz wstrząsające osobiste opowieści. Warto zwiedzić muzeum w ciszy i samotności, ponieważ ekspozycje są naprawdę poruszające. 
Ponieważ zarezerwowaliśmy wcześniej Twój bilet wstępu, będziesz mógł oddać się zwiedzaniu i nie będziesz musiał tracić czasu na stanie w kolejkach.

Jak to działa?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji wyślemy Ci Twój bilet elektroniczny na adres e-mail. Wydrukuj go i przynieś ze sobą na wycieczkę.

Gdzie rozpoczyna się zwiedzanie?
Wycieczka rozpoczyna się w Battery Park. Prosimy o przybycie 15 minut przed rozpoczęciem zwiedzania.

Gdzie kończy się wycieczka?
Wycieczka kończy się w Muzeum Pamięci Ataków z 11 września.

Jak długo trwa zwiedzanie?
Zwiedzanie trwa ok. 8,5 godziny.

Czy obowiązuje dress code?
W Muzeum Pamięci Ataków z 11 września nie obowiązuje dress-code, jednak prosimy o okazanie szacunku.

Ważne informacje

- *Należy pamiętać, że wejście na piedestał Statuy Wolności wymaga pokonania 215 schodów, zaś winda nie jest dostępna. Prosimy pamiętać, że wycieczka nie obejmuje wizyty w koronie Statuy Wolności ze względu na środki bezpieczeństwa przyjęte przez National Park Service, który zarządza pomnikiem.

Kategorie biletów

Czy są dostępne bilety dla dzieci?
Tak, w sprzedaży są bilety dla dzieci w wieku 4-12 lat. Dzieci poniżej 4. roku życia zwiedzają bezpłatnie w towarzystwie płacącego dorosłego.

Godziny otwarcia

Zwiedzanie rozpoczyna się codziennie o godz. 9:00.

Co nie jest zawarte w cenie?

Prosimy pamiętać, że wycieczka nie obejmuje wizyty w koronie Statuy Wolności ze względu na środki bezpieczeństwa przyjęte przez National Park Service, który zarządza pomnikiem.

Zarezerwuj

wt, 23 kwi 2024

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Czas trwania: 8 godziny 30 minuty

Wskazówki

Piedestał Statuy Wolności, Ellis Island i Muzeum 11 września.

×

Pomoc w języku angielskim

22 397 91 68 22 397 91 68

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.