Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

One World Observatory - Freedom Tower: wstęp bez kolejki

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

One World Observatory - Freedom Tower: wstęp bez kolejki

4.7 (48)
Od 168 PLN

One World Observatory znajduje się na najwyższym budynku na zachodniej półkuli. Udaj się windą na sam szczyt w mniej niż 60 sekund i podziwiaj spektakularny widok na horyzont. Rezerwuj bilety online i uniknij stania w długiej kolejce! 

Ważne informacje

- Omiń kolejkę do kas biletowych
- Odwiedź taras widokowy na 100. i 102. piętrze
- Ciesz się spektakularnym widokiem na panoramę Nowego Jorku
- Zostań tak długo, jak zechcesz

Czego mogę się spodziewać?

Spójrz na Nowy Jork z góry
W maju 2015 r. otworzono dla zwiedzających taras widokowy One World Observatory. Znajduje się on na 100. i 102. piętrze budynku One World Trade Center i stanowi najwyżej położony obiekt tego typu na zachodniej półkuli. One World Trade Center to oficjalna nazwa Freedom Tower. Budynek został wzniesiony na tym samym terenie, na którym stał kultowy World Trade Center, aż do feralnego 11 września 2001 roku.
 
Po wejściu do budynku znajdziesz się w Global Welcome Center, gdzie zobaczysz ogromną tablicę, na której wyświetlane są powitalne słowa w różnych językach. Dynamicznie generowana mapa wyświetla zaś na żywo miasta, z których pochodzą zwiedzający. Dzięki prezentacji multimedialnej „Voices” poznasz osobiste historie mężczyzn i kobiet, którzy zbudowali One World Trade Center. Będziesz mógł też zobaczyć z bliska skałę, na której stoi budynek.
 
Następnie udasz się do jednej z pięciu specjalnych wind i wjedziesz nią na 102. piętro w mniej niż 60 sekund. Weźmiesz udział w wirtualnej ,„wycieczce” po historii Nowego Jorku od 1500 roku po dzień dzisiejszy.
 
W następnej kolejności obejrzysz dwuminutową prezentację wideo, stanowiącą kompilację zdjęć z lotu ptaka i zdjęć poklatkowych z abstrakcyjnymi teksturami i wzorami, obrazującą Nowy Jork w trzech wymiarach.
 
Na 100. piętrze Obserwatorium, które określane jest mianem Discovery Level, można podziwiać widok na panoramę miasta, jego kultowe zabytki i otaczającą je zewsząd wodę.

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny mailem w ciągu 48 godzin. Wydrukuj go i zabierz ze sobą do One World Observatory.
 
Jak to działa?
Wystarczy wybrać datę i godzinę wizyty w One World Observatory. Prosimy o przybycie 15 minut przed rozpoczęciem zwiedzania.
 
Jak długo są ważne moje bilety?
Twoje bilety są ważne tylko w wybranym przez Ciebie dniu i o wybranej porze.

Uwaga!

- Pamiętaj, że przed wstępem do One World Observatory czeka Cię kontrola bezpieczeństwa. Prosimy nie przynosić ze sobą dużych plecaków ani bagażu.
- Nasze bilety pozwolą Ci na ominięcie kolejki do wejścia, jednak nie uprawniają one do pominięcia ewentualnych kolejek do kontroli bezpieczeństwa i do wind.

Kategorie biletów

Czy są dostępne bilety dla dzieci?
Nie, ale dzieci poniżej 6. roku zwiedzają bezpłatnie w towarzystwie płacącego dorosłego.

Godziny otwarcia

7 stycznia - 3 marca: 9:00-19:00
4 marca - 5 maja: 9:00 - 21:00
6 maja - 1 października: 8:00 - 23:00
2 października - 17 grudnia: 8:00 - 21:00
18 grudnia - 3 stycznia: 8:00 - 23:00

Pamiętaj, że budynek może być otwarty krócej w następujących dniach: 4 lipca, 11 września, Święto Dziękczynienia, Czarny Piątek, 24 i 25 grudnia oraz w sylwestra.

Rezerwuj

pon, 29 maj 2023

Wydrukuj bilet

Omiń kolejkę i oszczędzaj czas

Wskazówki

One World Observatory - Freedom Tower: wstęp bez kolejki

Adres
117 West St Nowy Jork, NY 10007

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.