Lotnisko LaGuardia: transfer prywatny

 
Od 452 PLN
Zamiast podkreślając temat transportu publicznego lub próbuje flaga taksówkę, wybierz naszą opłacalną prywatny transport, tak więc wakacje w Nowym Jorku, może rozpocząć bezproblemowe. Nasz kierowca będzie czekał na lotnisku LaGuardia w Nowym Jorku i zabiorę was do hotelu.

Niezależnie od tego czy podróżujesz sam, z rodziną lub w dużej grupie, nasi doświadczeni, profesjonalni kierowcy zapewnią swój transport do iz lotniska LaGuardia jest proste!

Tutaj można zamówić szybki, wydajny i prywatny transport pomiędzy lotniskiem LaGuardia i hotelu. Polityka nasze drzwi do drzwi zapewnia transport zarówno do iz hotelu i lotniska LaGuardia.

Wystarczy zarezerwować prywatną LaGuardia lotniska tutaj, i będzie spełniać swojego własnego kierowcę na lotnisku. Jeśli chcesz, możesz także ponownie zamówić transport z powrotem, z hotelu na lotnisko.

Ważne informacje:
- Wkrótce po zakończeniu Państwa rezerwacji, otrzymają Państwo e-bilet pocztą. Proszę wydrukować bilet i zabrać ze sobą.
- Jeśli chcesz zamówić prywatny transfer z lotniska LaGuardia okrągły podróż, musisz umieścić dwa zlecenia: Jeden z lotniska do hotelu i jeden z hotelu na lotnisko, ponieważ każda rezerwacja musi własny numer potwierdzenia.
- Przed zakończeniem rezerwacji, zostaniesz poproszony o podanie nazw osobowych, daty przyjazdu / wyjazdu, szczegóły lotu i hotelu (w tym adres i numer telefonu), więc możemy zorganizować swój transfer.
- Ceny są takie same dzieci jak dorosłych.
- Ceny są tu na miejscu są wymienione na samochód, a nie za osobę.
- Możesz wybrać pomiędzy sedan jeśli są między 1-3 osób, SUV VIP jeśli są 4-6 i furgonetki, jeśli są między 7-10 osób.
- Jesteś tylko jeden standardowy walizkę i jedną sztukę bagażu podręcznego na osobę.
- Cena za prywatny transfer na lotnisko LaGuardia zawiera wskazówki, opłat drogowych oraz podatków.

Godziny otwarcia

Godziny pracy: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Zarezerwuj

sr, 19 cze 2024

Bilety podlegające zwrotowi Bilety podlegające zwrotowi
Bilety podlegają zwrotowi z 48-godzinnym wyprzedzeniem. W niektórych przypadkach może zostać naliczona opłata za anulowanie rezerwacji w wysokości 20%.

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Wskazówki

Lotnisko LaGuardia: transfer prywatny

×

Pomoc w języku angielskim

22 397 91 68 22 397 91 68

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.