Lotnisko Newark: transfer dzielony

4.0 (82)
Od 88 PLN
Zamiast podkreślając temat transportu publicznego lub próbuje flaga taksówkę, wybierz naszą opłacalną wspólny transport, tak więc wakacje w Nowym Jorku, może rozpocząć bezproblemowe. Nasz kierowca będzie czekał na lotnisku Newark w Nowym Jorku i zabiorę was do hotelu.

Niezależnie od tego czy podróżujesz sam, z rodziną lub w dużej grupie, nasi doświadczeni, profesjonalni kierowcy zapewnią swój transport do iz lotniska Newark jest proste!

Tutaj można zamówić szybki i sprawny transport między lotniskiem w Newark i hotelu. Polityka nasze drzwi do drzwi zapewnia transport zarówno do iz hotelu i lotniska Newark.

Wystarczy zarezerwować transfer na lotnisko w Newark udostępnionego tu, i będzie spełniać swojego własnego kierowcę na lotnisku. Jeśli chcesz, możesz także ponownie zamówić transport z powrotem, z hotelu na lotnisko.

Ważne informacje:
- Wkrótce po zakończeniu Państwa rezerwacji, otrzymają Państwo e-bilet pocztą. Proszę wydrukować bilet i zabrać ze sobą.
- Jeśli chcesz zamówić wspólny okrągły transfer na lotnisko w Newark podróż, musisz umieścić dwa zlecenia: Jeden z lotniska do hotelu i jeden z hotelu na lotnisko, ponieważ każda rezerwacja musi własny numer potwierdzenia.
- Przed zakończeniem rezerwacji, zostaniesz poproszony o podanie nazw osobowych, daty przyjazdu / wyjazdu, szczegóły lotu i hotelu (w tym adres i numer telefonu), więc możemy zorganizować swój transfer.
- Ta usługa działa tylko na Manhattanie od Battery Park i 125 ulicy.
- Jeśli chcesz transfer powrotny z Manhattanu na lotnisko, wystarczy zadzwonić do naszego agenta lotnisko dwa-trzy dni przed wyjazdem. Numer telefonu zostanie wyraźnie zaznaczone na Ciebie biletu.
- Należy używać tylko minivanów wyraźnie oznaczone GO AIRLINK NYC.
- Ceny są takie same dzieci jak dorosłych.
- Jesteś tylko jeden standardowy walizkę i jedną sztukę bagażu podręcznego na osobę.
- Cena do wspólnego Newark do lotniska obejmuje porady, opłat drogowych oraz podatków.

Kategorie biletów

Adult 
Child (0-4): Free of charge

Godziny otwarcia

Godziny pracy: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Zarezerwuj

pon, 27 maj 2024

Bilety podlegające zwrotowi Bilety podlegające zwrotowi
Bilety podlegają zwrotowi z 48-godzinnym wyprzedzeniem. W niektórych przypadkach może zostać naliczona opłata za anulowanie rezerwacji w wysokości 20%.

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane bilety elektroniczne

Co jest zawarte w cenie?

- Airport transfer from Newark Airport to your hotel.
- One standard suitcase and one piece of hand luggage per person.
- Tax and toll fees. 
- Tips.

Wskazówki

Lotnisko Newark: transfer dzielony

×

Pomoc w języku angielskim

22 397 91 68 22 397 91 68

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.