New York Airport Transfer: Private Transfer

4.0 (2)
Od 439 PLN
Zarezerwuj transfer zi na lotnisko w Nowym Jorku tu, i dostać się na Manhattan w jeszcze w jednym z naszych luksusowych sedanów i samochodów dostawczych. To jest wielki i ekskluzywny alternatywa dla popularnej wspólnego transfer z lotniska. Zarezerwuj transfer zi na lotnisko Nowy Jork tutaj!

Zapewniamy szybką, sprawną i prywatną, transfer z lotniska, transfer z lotniska JFK i Newark usługi transferu z lotniska LaGuardia do iz Manhattanu. Nasze drzwi do drzwi prywatnych jazdy Zapewniamy transport w każdym kierunku między JFK, LaGuardia i Newark lotnisk i hoteli znajdujących się na Manhattanie.

Wystarczy zarezerwować prywatny transfer z lotniska Nowy Jork tutaj, i zostaliśmy przywitani przez kierowcę po przyjeździe na lotnisko, a jeśli chcesz, możesz również zarezerwować prywatną jazdę z powrotem z hotelu Manhattan lotniska.

Proste, prywatny transfer z lotniska i luksus, że może przekroczyć oczekiwania!

Ważne informacje:
- Jeśli chcesz, aby prywatny transfer na Manhattan z lotniska, a także z Manhattanu i z powrotem na lotnisko, proszę zrobić 2 osobne rezerwacje, więc masz 2 rezerwacje oraz 2 numery za rezerwację!
- Gdy rezerwacja zostanie potwierdzona, wyślemy Ci voucher / bilet elektroniczny w postaci pliku PDF na adres e-mail. Proszę wydrukować kupon / e-bilet, i przedstawić kopię ze sobą do Nowego Jorku. Jeden kupon drukowany jest wymagane dla każdego oddzielnego przejazdu transferowego, które zostały zakupione!
- Tutaj możesz zarezerwować SEDAN jest dla maksymalnie 3 osób!
- Tutaj możesz zarezerwować VIP SUV 'y dla 6 osób!
- Tutaj możesz zarezerwować VAN jest dla maksymalnie 10 osób!
- Cena dotyczy jednego samochodu - nie każdy człowiek. Więc ty jesteś na przykład - dla 3 osób, następnie 1 x SEDAN książka, to ci od 4 do 6 osób, a następnie książka 1 x SUV itp
- Bagaż rejestrowany: Jedna walizka na osobę i jeden mały bagaż podręczny na osobę.
- Twój prywatny transfer z lotniska w Nowym Jorku z MySedan zawiera porady, opłaty za przejazd i podatków.

Godziny otwarcia

Godziny pracy: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku
Zarezerwuj teraz

Zarezerwuj

pon, 27 maj 2024

Bilety podlegające zwrotowi Bilety podlegające zwrotowi
Bilety podlegają zwrotowi z 48-godzinnym wyprzedzeniem. W niektórych przypadkach może zostać naliczona opłata za anulowanie rezerwacji w wysokości 20%.

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Wskazówki

New York Airport Transfer: Private Transfer

×

Pomoc w języku angielskim

22 397 91 68 22 397 91 68

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.