Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Bilety w Nowym Jorku

Witamy w serwisie NowyJorkBilety.pl. Jest on przeznaczony dla osób, zainteresowanych biletami na atrakcje, zwiedzanie i imprezy w Nowym Jorku. Tutaj można łatwo, szybko i bezpieczne nabyć bilety na lot helikopterem nad Manhattanem, zwiedzanie Statuy Wolności, wyspy Ellis i Empire State Building. Dzięki nam będziesz mógł zachwycić się wspaniałą muzyką gospel w Harlemie, poznać ciekawe miejsca z ulubionych filmów i seriali, spojrzeć na Wielkie Jabłko oczami dziewcząt z Seksu w wielkim mieście albo wyruszyć w rejs po rzece Hudson. U nas kupisz bilety na najciekawsze atrakcje online bez wychodzenia z domu!

  • Ponad 3,3 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Ripley's Wierzcie lub Nie! Times Square

5.0 (1)
Od PLN 123

Zarezerwuj bilety na Ripley's Wierzcie lub Nie! na Times Square w Nowym Jorku i udaj się w podróż do niesamowitego i szalonego świata. Być może uwierzysz? U nas do nabycia bilety na Ripley's Wierzcie lub Nie! na Times Square w Nowym Jorku!

W samym sercu Nowojorskiego Times Square leży Ripley's Wierzcie lub Nie (Ripley’s Believe It or Not). Wystawa zawiera ponad 500 niesamowitych artefaktów, pokazanych w 20 interaktywnych galeriach. Wśród nich wszystko to, co dziwne, niezwykłe, tajemnicze i fascynujące.

Obok stroju baseballowego noszonego przez Babe Ruth zobaczysz największą na świecie kolekcję skurczonych ludzkich głów. Dowiesz się, że sztuka to znacznie więcej niż tylko malarstwo olejne i że wyrażona może też być zderzakami samochodowymi, pajęczą siecią a nawet całą flotą statków zbudowanych z zapałek.

Zobaczysz też największe "skarby" Ripley's z całego świata i wszelkie możliwe cuda niewidy. Odkryj to, co dziwne, absurdalne, szalone i... jak najbardziej prawdziwe.

Ważne informacje:

- bilety wysyłamy na podany adres e-mail zaraz po zakończeniu rezerwacji i potwierdzeniu dokonania zapłaty.

- bilety ulgowe dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

- otwarte codziennie przez cały rok od 09:00 do 01:00

- bilet ważny przez 30 dni od daty wybranej podczas rezerwacji.

Godziny otwarcia

Codziennie od 09:00 do 01:00

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Wskazówki

Ripley's Wierzcie lub Nie! Times Square

Adres
42 ulica Times Square 234 West, Nowy Jork, 10036

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.