Szukaj

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Zakupy w Woodbury Outlet

Od PLN 180

Pragniesz kupić ubrania od najlepszych projektantów, ale nie chcesz tracić fortuny? Zarezerwuj bilety do Woodbury Common Premium Outlet, słynnego butiku, który znajduje się godzinę drogi od Nowego Jorku. Zapłać aż o 25-65% mniej za ubrania światowej sławy marek!

Zapłać aż o 25-65% mniej za ubrania światowej sławy projektantów!

Ważne informacje

- Skorzystaj z przejazdu do Woodbury Outlets i z powrotem
- Oferujemy bilety otwarte - wchodzisz i wychodzisz, kiedy chcesz
- Zapłać aż o 25-65% mniej za ubrania najsłynniejszych marek
- Odwiedź outlety 220 projektantów
- Odbierz bezpłatną broszurę zniżkową VIP
- Delektuj się pysznym lunchem w części restauracyjnej 

Czego mogę się spodziewać?

Wpadnij w zakupowy szał!
Odwiedź światowej sławy Woodbury Outlets i zrób zakupy w 220 sklepach najsłynniejszych projektantów. Każdego dnia dostępne są imponujące obniżki od 25 do 65% na ubrania wiodących projektantów i najbardziej znanych europejskich i amerykańskich marek: Adidas, Burberry, Brooks Brothers, Coach, Donna Karan, Dolce & Gabbana, Ecco, Frette, Giorgio Armani, Gucci, Jimmy Choo, Juicy Couture, Polo Ralph Lauren, Timberland, Burberry, Chanel, Dolce & Gabbana, Fendi, Giorgio Armani, J. Crew, Lacoste, Nike, Polo Ralph Lauren i Prada . 

Woodbury Outlet zaprojektowany został na kształt wioski z wewnętrznymi sklepami i restauracjami, transportem oraz terenami spacerowymi.

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji wyślemy Ci Twój bilet mailem. Wydrukuj go i przynieś ze sobą do Gray Line CitySightseeing New York Visitor Center.

Jak to działa?
Zanim udasz się do Woodbury Outlet, musisz wymienić swój bilet elektroniczny na bilet autobusowy w GLNYS Visitor Center, znajdującym się w Port Authority Bus Terminal. Prosimy o przybycie co najmniej godzinę przed planowanym wyjazdem.

Skąd wyjeżdżają autobusy?
Autobusy wyjeżdżają sprzed Gray Line CitySightseeing New York Visitor Center, znajdującego się na 42 Street niedaleko skrzyżowania z 8 Avenue, na wysokości terminalu autobusowego Port Authority. 

Jak długo trwa podróż do Woodbury Outlets?
Przejazd z Manhattanu trwa ok. 1 godzinę, w zależności od natężenia ruchu.

Jak długo są ważne moje bilety?
Bilety są ważne tylko w wybranym przez Ciebie dniu. Możesz jednak wybrać się do Woodbury Outlets o dowolnej porze.


Uwaga!

- Wyjazdy odbywają się codziennie z wyjątkiem Święta Dziękczynienia, 25, 31 grudnia i 1 stycznia.
- Godziny odjazdu autobusów mogą ulec zmianie.
- Prosimy o przybycie na miejsce przynajmniej na godzinę przed planowanym odjazdem.

Kategorie biletów

Czy są dostępne bilety dla dzieci?
Tak, oferujemy bilety dla dzieci w wieku 3-11 lat. Dzieci poniżej 3. roku życia podróżują bezpłatnie w towarzystwie płacącego dorosłego.

Godziny otwarcia

Wyjazdy do Woodbury Outlet odbywają się codziennie od 8:30 do 14:45 (mniej więcej co godzinę - sprawdź rozkład). Powroty do Gray Line CitySightseeing New York Visitor Center przy terminalu autobusowym Port Authority zaplanowane są na godz. 12:05 do 19:00 (mniej więcej co godzinę - sprawdź rozkład).

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Oszczędzaj czas - omiń kolejkę

Co jest wliczone w cenę?

Wycieczka ta obejmuje transport autobusem do Woodbury Outlet i z powrotem oraz bezpłatną broszurę zniżkową (wartość 10$), dzięki której zaoszczędzisz setki dolarów, zapoznasz się z pełną listą sklepów, godzinami otwarcia, aktualną ofertą, informacjami o wydarzeniach i promocjach i nie tylko! 

Wskazówki

Zakupy w Woodbury Outlet

Adres
42 Street, Port Authority Bus Terminal NY 10036 ‎

×