Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 milionów sprzedanych biletów

Muzeum i Memoriał 11 Września: wstęp bez kolejki z przewodnikiem

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Muzeum i Memoriał 11 Września: wstęp bez kolejki z przewodnikiem

Od 292 PLN

Weź udział w poruszającej wycieczce po mniej i bardziej znanych miejscach pamięci o atakach na World Trade Center w 2001 r. Odwiedź strefę zero, aby jeszcze głębiej zrozumieć, co stało się 11 września 2001 r. i jak ówczesne wydarzenia wpłynęły na miasto i cały świat. Przekonaj się, w jaki sposób nowojorczycy stawili czoła tej tragedii. 

Ważne informacje

- Odwiedź Muzeum i Memoriał 9/11
- Podziwiaj piękny budynek One World Trade Center
- Odwiedź kaplicę Św. Pawła i zobacz ręcznie wykonane pamiątki
- Dowiedz się o skutkach ekonomicznych tych tragicznych wydarzeń
- Zobacz pomnik Eleven Tears (Jedenaście Łez)
- Odkryj mniej znane miejsce, Winter Garden
- Zobacz pomnik pamięci ofiar zamachu (Memorial Pools), znajdujący się w strefie zero 
- Podziwiaj pomnik upamiętniający strażaków, którzy zginęli w trakcje akcji ratowniczej (Fireman's Memorial) oraz Drzewo Przetrwania (The Survivor Tree).
- Omiń kolejkę do Muzeum 9/11 i zwiedzaj je na własną rękę
- Zwiedzaj w małych, kameralnych grupach

Czego mogę się spodziewać?

Muzeum i Memoriał 9/11 
W trakcie tej wycieczki zobaczysz nie tylko Muzeum i Memoriał 9/11, ale również miejsca, znajdujące się w pobliżu World Trade Center. Przewodnik zaprowadzi Cię do kaplicy Św. Pawła, gdzie mieszkańcy gromadzili się po ataku, aby czekać na wieści o swoich bliskich. Znajdują się tu wciąż odręcznie zapisane modlitwy i pamiątki.

W Brookfield Place (wcześniej World Financial Center) dowiesz się o ekonomicznych skutkach ataku oraz wysiłkach podjętych w celu naprawienia sytuacji. Zobacz pomnik Eleven Tears (Jedenaście Łez), poświęcony 11 pracownikom American Express, którzy zginęli 11 września. Kolejnym miejscem wartym odwiedzenia jest Winter Garden na Vesey Street. Zaprowadzi Cię tam lokalny przewodnik.

Następnie udasz się do strefy zero, aby zobaczyć pomnik pamięci ofiar zamachu (Memorial Pools), znajdujący się w miejscu dwóch wież i zawierający nazwiska wszystkich tych, którzy zginęli w zamachu. Przewodnik zaprowadzi Cię do pomnika upamiętniającego strażaków, którzy zginęli w trakcje akcji ratowniczej (Fireman's Memorial) oraz do Drzewa Przetrwania (The Survivor Tree). Usłyszysz poruszające historie o odwadze i stracie.

Kolejne miejsce w programie naszej wycieczki to Muzeum 9/11, które będziesz mógł zwiedzić na własną rękę. Zobaczysz tu ocalone z ataku artefakty i poznasz wstrząsające osobiste opowieści. Warto zwiedzić muzeum w ciszy i samotności, ponieważ ekspozycje są naprawdę poruszające. 

Ponieważ zarezerwowaliśmy wcześniej Twój bilet wstępu, będziesz mógł oddać się zwiedzaniu i nie będziesz musiał tracić czasu na stanie w kolejkach.

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji wyślemy Ci Twój bilet elektroniczny na adres e-mail. Wydrukuj go i przynieś ze sobą na wycieczkę.

Gdzie zaczyna się wycieczka?
Wycieczka rozpoczyna się w kaplicy św. Pawła, znajdującej się na skrzyżowaniu Barclay i Church Street. Prosimy o przybycie 15 minut przed rozpoczęciem zwiedzania.

Gdzie kończy się wycieczka?
Wycieczka kończy się w Muzeum 9/11, które będziesz mógł zwiedzić samodzielnie. 

Zwiedzanie z przewodnikiem nie jest dostępne w przypadku wejścia o godz. 17:00.

Jak długo trwa zwiedzanie?
Zwiedzanie trwa 2 godziny + ilość czasu, który przeznaczysz na zwiedzanie Muzeum 9/11.

Ile czasu potrzebuję na zwiedzenie Muzeum 9/11?
Wizyta w muzeum trwa średnio ok. 2 godziny

Uwaga!

- Pamiętaj, że aby dostać się do Muzeum 9/11, będziesz musiał przejść przez kontrolę bezpieczeństwa.
- W najbliższym czasie kaplica św. Pawła będzie zamknięta we wtorki i czwartki z powodu renowacji. Możliwe, że będzie również zamknięta w innych dniach. Jeżeli tak się stanie, zwiedzimy inne miejsca, związane z wydarzeniami z 11 września, które zazwyczaj nie są ujęte w programie wycieczki.

Kategorie biletów

Czy są dostępne bilety dla dzieci?
Tak, w sprzedaży są bilety dla dzieci w wieku 4-12 lat. Dzieci poniżej 4. roku życia zwiedzają bezpłatnie w towarzystwie płacącego dorosłego.

Godziny otwarcia

Styczeń - luty: poniedziałek, środa, piątek, sobota o godz. 15:00 Marzec: poniedziałek, środa, piątek, sobota i niedziela o godz. 15:00 Kwiecień - grudzień: codziennie o godz. 15:00

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Czas trwania: 2 godz.

Wskazówki

Muzeum i Memoriał 11 Września: wstęp bez kolejki z przewodnikiem

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.