Szukaj

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Muzeum i Memoriał 11 Września: wstęp bez kolejki

Od PLN 120

Odwiedź słynne nowojorskie Muzeum i Memoriał 9/11. Jeżeli zarezerwujesz bilet online, będziesz mógł ominąć kolejki i rozpocząć zwiedzanie o wybranej godzinie. 

Ważne informacje

- Omiń kolejkę do Muzeum i Memoriału 9/11
- Podziwiaj dwa baseny, znajdujące się w miejscu, w którym niegdyś stały bliźniacze wieże 
- Zobacz artefakty, związane z wydarzeniami z 11 września 
- Sprawdź interaktywną prezentację z ramami czasowymi wydarzeń

Czego mogę się spodziewać?

Historia tragedii i odrodzenia
Muzeum i Memoriał 9/11 powstały po to, aby badać skutki wydarzeń z 11 września oraz dokumentować ich znaczenie i wpływ na teraźniejszość. 

Memoriał stanowi hołd dla prawie 3000 osób, które straciły życie podczas ataków terrorystycznych z 11 września 2001 r. na terenie World Trade Center, w Shanksville w Pensylwanii oraz w budynku Pentagonu. Upamiętniono również 6 osób zabitych w zamachu bombowym na World Trade Center w lutym 1993 r.

W muzeum znajdują się monumentalne artefakty związane z wydarzeniami z 11 września, przedstawiające głęboko osobiste historie o stracie, współczuciu i odrodzeniu. Ukazują one w pełni dzieje ataków z 1993 i 2001 r. oraz ich skutki. Zwiedzający mogą się również dowiedzieć o globalnych następstwach tych tragicznych wydarzeń i ich znaczeniu dla świata.

W muzeum zobaczyć można również interaktywne prezentacje, stanowiące swoistą kronikę zamachów z 1993 r. i 2001 r. oraz ukazujące trwający 9 miesięcy proces porządkowania strefy zero. Zwiedzający mogą zobaczyć zdjęcia, nagrania i filmy oraz posłuchać osobistych historii świadków tych tragicznych wydarzeń. 

Co należy zrobić?

Jak to działa?
W trakcie rezerwacji biletów wybierz najodpowiedniejszą dla Ciebie godzinę (wejścia odbywają się co pół godziny). Prosimy o przybycie do muzeum 30 minut przed rozpoczęciem zwiedzania.

Jak mogę zarezerwować bilety?
Ponieważ bilety muszą zawierać imię i nazwisko, numer rezerwacji oraz godzinę wstępu, czas oczekiwania na nie może wynieść do 48 godzin. Po otrzymaniu ich drogą mailową należy je wydrukować oraz przynieść ze sobą do Muzeum 9/11.

Gdzie znajduje się Muzeum i Memoriał 9/11?
Należy udać się w kierunku World Trade Center na dolnym Manhattanie. Zwiedzający mogą dostać się do Memoriału ze skrzyżowania Liberty Street i Greenwich Street, Liberty Street i West Street oraz West Street i Fulton Street. 

Ile czasu trwa zwiedzanie?
Zwiedzanie trwa średnio ok. 2 godziny. Uwaga!

Please note that everyone has to go through the security line in order to enter into the museum.

Kategorie biletów

Czy są dostępne bilety dla dzieci?
Tak, oferujemy bilety dla dzieci w wieku 7-17 lat. Dzieci poniżej 7. roku życia zwiedzają bezpłatnie pod opieką płacącego dorosłego. 

Godziny otwarcia

Otwarte codziennie o następujących porach: Niedziela - czwartek: 9:00 - 20:00.
Ostatnie wejście o godz. 18:00.
Piątek - sobota: 9:00 - 21:00.
Ostatnie wejście o godz. 19:00.
Podczas rezerwacji wybierz najodpowiedniejszą dla siebie godzinę. Będzie ona ukazana na Twoim bilecie elektronicznym.

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Oszczędzaj czas - omiń kolejkę

Wskazówki

Muzeum i Memoriał 11 Września: wstęp bez kolejki

Adres
Greenwich St & Liberty St New York, NY 10006

×